Paskowacz XL-13mm (napinacz - bandownica)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 369,00 zł 369.00
Cena netto: 300,00 zł
ilość szt
dodaj do przechowalni

Opis

Urządzenie to naciąga taśmę polipropylenową a przy użyciu zapinki metalowej trwale ją spina (zapinka zagniatana jest na dwóch końcach taśmy). Wybrany model służy do konkretnej szerokości taśmy. Proponujemy uniwersalną szerokość 12mm (grubość obsługuje każdą od 12x0,50 do 12x0,80) Zaletą urządzenia w porównaniu do zestawu. Napinacz H21 i Bandownica jest to, iż łączy ono te dwa urządzenia w jedno, co ułatwia i bardzo przyspiesza pakowanie taśmą PP. Minusem zaś jest to, iż obsługuje tylko jedną szerokość, tak więc w przypadku zmiany szerokości taśmy trzeba też zmienić paskowacz. Zdjęcię urządzenia jest poglądowe a jego kolorystyka może być inna.JAK PAKOWAĆ ?

1. Włożyć taśmę od lewej strony pod stopką dźwigni blokującą taśmę, naciskając lewą ręka na dźwignię zatrzymania taśmy. (rys.1)

2. Owinąć każdego rodzaju typ opakowania. taśmę przeprowadzić poprzez nóż oraz koło napinające (rys. 2)

3. Prawą ręką obracać dźwignię napinacza do momentu uzyskania odpowiedniego naprężenia. (rys. 2)

4. Nałożyć na taśmę po systemem szczęk zaciskowych, zapinkę. Krótszy bok zapinki (A) należy powinien znajdować się od strony wewnętrznej. (rys. 3)

5. Opuścić grupę zamykania szczęk zaciskowych na zapinkę w ten sposób aby można było wykonać operację zamknięcia. (rys. 4)

6. Ostateczne zamknięcie uzyska się rozwierając dźwignie. (rys.5)

7. Podnieść zespół szczęk, odblokować małą dźwignię mocującą taśmę i wyjąć urządzenie.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl