Opcje przeglądania
Producent

Specjalistyczne zaplecze techniczne to nieodzowny element każdej działalności o charakterze produkcyjnym. Zgrzewarki kątowe, które znajdziesz w ramach tej sekcji naszego sklepu internetowego, to maszyny zaprojektowane z myślą o intensywnej pracy w warunkach przemysłowych. Nasza oferta obejmuje kilka różnych wariantów tego typu wyposażenia — dzięki temu bez problemu znajdziesz model o parametrach dostosowanych do Twoich potrzeb oraz danego segmentu cenowego. Sprawdź opisy poszczególnych pozycji, by uzyskać więcej informacji na temat specyfikacji.

Zgrzewarki kątowe — precyzja i płynność produkcji

Maszyny z tej kategorii umożliwiają szybkie zabezpieczanie opakowań o regularnym, prostokątnym kształcie. Zgrzewarki kątowe to maszyny półautomatyczne, które znacznie przyspieszają proces pakowania towaru, niezależnie od jego charakteru. Taśmy grzewcze pełnią podwójną funkcję — zgrzewają dwie warstwy folii, dzięki czemu produkt jest opakowany z każdej strony, a jednocześnie obcinają rękaw foliowy, przygotowując go na kolejną porcję towaru.

Niewątpliwą zaletę tego typu wyposażenia jest prosta obsługa — zadaniem operatora jest jedynie obsługa docisku, a resztą zajmą się komponenty maszyny. Oferujemy kilka wariantów z tej kategorii, które różnią się wymiarami oraz mocą

Zgrzewarki kątowe — sprawdź naszą ofertę!

Sprzęt tego typu należy do niezwykle uniwersalnych. Zgrzewarki kątowe zostały zaprojektowane z myślą o integracji z liniami produkcyjnymi — znajdują one szerokie zastosowanie między innymi w branży spożywczej, zarówno w przypadku opakowań jednostkowych, jak i zbiorczych. Są one kompatybilne z półrękawami termokurczliwymi różnego typu (PVC, PE, PP lub LDPE). Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych kategorii naszego sklepu.

BSF-501 Zgrzewarka do folii 35x50 cm BSF-501 Zgrzewarka do folii 35x50 cm
Producent: HUALIAN
Cena: 1 680,00 zł (netto: 1 365,85 zł )
szt
zobacz więcej
BSF-601 Zgrzewarka do folii 50x60 cm BSF-601 Zgrzewarka do folii 50x60 cm
Producent: HUALIAN
Cena: 1 850,00 zł (netto: 1 504,07 zł )
szt
zobacz więcej
BSL-5045L - Zgrzewarka kątowa BSL-5045L - Zgrzewarka kątowa
Producent: HUALIAN
Cena: 6 900,00 zł (netto: 5 609,76 zł )
szt
zobacz więcej
BSL-5045LA - Zgrzewarka kątowa BSL-5045LA - Zgrzewarka kątowa
Producent: HUALIAN
Cena: 8 300,00 zł (netto: 6 747,97 zł )
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl